قیمت سوهان کنجدی مخصوص قم

برای اطلاع از آخرین قیمت روز سوهان کنجدی مخصوص شهر قوم می توانید به سایت فروش اینترنتی سوهان مراجعه کنید سوهان کنجدی از قیمت مناسب و ارزان برخوردار می باشد.
به دلیل مواد کمی که برای تهیه ی سوهان قم کنجدی بکار میرود پس بالطبع از قیمت ارزان و مناسبی برخوردار است. سوهان کنجدی در بسته بندی های فلزی زیبا و در وزن های مختلف روانه ی بازار و تحویل مشتریان می شود. وجود کنجد در این شیرینی سنتی خوشمزه ارزش تغذیه ای این محصول را بالا می برد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

سوهان کنجدی مخصوص

بهترین سوهان کنجدی مخصوص در در کارخانه جات سوهان پزی قم پخته میشود سوهان کنجدی مخصوص از بهترین و مرغوبترین کنجد تهیه می شود مواد بکار برده در تهیه سوهان لقمه ای کنجدی عبارت است از کنجد تازه شکر و آب می باشد.

همان طور که می دانید دانه ی کنجد از دانه های بسیار پر خاصیت می باشد که در صنعت شیرینی پزی و روغن کشی استفاده می شود.دانه ی کنجد دارای ویتامین ای و انواع پروتویینها می باشد و سوهان کنجدی هم نیز تمام این خواص را دارا است.

قیمت سوهان کنجدی این محصول از قیمت مناسب و ارزانی برخوردار است و این شیرینی سنتی شهر قم سلیقه ی همه ی افراد سخت سلیقه را برآورده می کند سوهان کنجدی در وزن ها و بسته بندی های مختلفی تولید می شود تا هر کس به نیاز و توانایی خود از این محصول بهره ببرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.